Podporte bystrických baranov, spoločne dokážeme viac!

30.3.2020
Hokejový klub HC ´05 iClinic Banská Bystrica sa obracia na svojich fanúšikov s výzvou, ktorou je podpora klubu v tomto neľahkom období. Situácia, ktorá postihla všetky sféry života na celom svete, mala dopad aj na našu hokejovú ligu a opatrenia s ňou spojené negatívne ovplyvnili finančnú situáciu nášho klubu. Zdravie je však pre nás všetkých to najdôležitejšie a prijaté opatrenia boli správne.

V spolupráci so spoločnosťou TICKETPORTAL sme pre fanúšikov pripravili špeciálne virtuálne podujatie s názvom SRDCOM BARAN. Pevne veríme, že spoločne dokážeme viac a podarí sa nám aj napriek predčasnému ukončeniu sezóny ešte raz „naplniť“ zimný štadión.

Len spolu zvládame vyhrávať tie najdôležitejšie zápasy a teraz jeden taký opäť stojí pred nami. Pomôžte nám ho vybojovať a zakúpte si svoje symbolické miesto. V týchto ťažkých časoch potrebujeme Vašu pomoc ešte viac ako kedykoľvek predtým. Výzvu sme sa rozhodli spustiť aj na základe podnetov Vás fanúšikov, čo si veľmi vážime.

Podporiť nás môžete zakúpením vstupenky na virtuálne podujatie s názvom SRDCOM BARAN, ktoré nájdete tu: https://fanshophc05.sk/content/8-listky alebo na stránke www.ticketportal.sk. Celkovo bolo na podujatie vytvorených 2 841 miest, čo zodpovedá kapacite zimného štadióna. Jednu vstupenku je možné zakúpiť v hodnote 8 €. Na jednu osobu je možné zakúpiť aj viac vstupeniek naraz.

Za každý príspevok resp. zakúpenú vstupenku Vám bude zaslaný špeciálny pamiatkový hometicket, ktorý Vám v prípade záujmu a po ukľudnení celej situácie radi vytlačíme na zimnom štadióne vo vopred stanovených termínoch. Okrem toho sme si pre Vás pripravili aj špeciálny darček. Vzhľadom na to, že sme nemohli koniec sezóny stráviť s Vami a stretnúť sa na posezónnej autogramiáde, pribalíme Vám k hometicketu aj plagát hokejového tímu HC ´05 iClinic Banská Bystrica v elektronickej verzii a vo vysokom rozlíšení podpísaný všetkými hráčmi nášho klubu.

Vieme, že ste tí najlepší fanúšikovia a spoločne to dokážeme!

Veľmi si vážime Vašu podporu a úprimne ďakujeme za každý jeden príspevok!

Podporte bystrických baranov, spoločne dokážeme viac!